איך להתגבר על חרדת קריוקי - מיאון דה מייק

איך להתגבר על חרדת קריוקי

מוזמנים למסיבת קריוקי ומפחדים מהרגע בו יקראו לכם לבמה? 6 טיפים שיעזרו לכם להתגבר על החרדה ולתת הופעה מהסרטים

06/04/2016

המחשבה על שירה מול קהל מלחיצה אתכם וגורמת לכם לשקשוק ברכיים? זו עדיין לא סיבה מספיק טובה לוותר על בילוי קריוקי מהנה. תשמחו לשמוע שגם אם אתם סובלים מחרדת קריוקי, עבודת הכנה נכונה תעזור לכם לצאת מהשבלול, לתפוס את המיקרופון ולשיר כאילו שאתם עכשיו במקלחת הפרטית שלכם. ואנחנו מבטיחים לכם שאחרי שתצליחו להופיע בפעם הראשונה, פשוט לא תרצו להפסיק.

 

בואו להכיר את סניפי הקריוקי של מיאון דה מייק

קשה באימונים, קל בקרב

לפני שאתם עולים על הבמה במועדון הקריוקי, כדאי להתאמן בבית. אם אתם יכולים להשיג מכונת קריוקי ביתית, השתמשו בה. אם לא, פשוט התאמנו על גירסאות קריוקי של שירים שניתן למצוא באינטרנט. כדאי לבחור שיר אחד או שניים ולהתאמן בעיקר עליהם. נסו למצוא מיקרופון צעצוע (או כל חפץ שדומה למיקרופון!) והחזיקו אותו ביד כשאתם שרים. אחרי שאתם מרגישים שהתאמנתם מספיק, הקליטו את עצמכם שרים את השיר והקשיבו להקלטה. השלב האחרון באימונים הביתיים הוא לצלם סרטון של עצמכם שרים את שיר הקריוקי הנבחר שלכם.

 

לפני שאתם עולים על הבמה במועדון הקריוקי, כדאי להתאמן בבית - מיאון דה מייק
לפני שאתם עולים על הבמה במועדון הקריוקי, כדאי להתאמן בבית

תמללו את הפחד

שבו וכתבו את כל הסיבות שבגללן אתם חוששים לעלות על הבמה – לשכוח את המילים, ליפול, לזייף... הכל. אחר כך שירו את השיר הנבחר שלכם ונסו ליישם את כל הסעיפים שכתבתם קודם. בצעו את השיר כשאתם "שוכחים" את המילים, מזייפים ונופלים. אחרי כמה פעמים כאלה, אנחנו מבטיחים שהתחושה תהיה קצת פחות מפחידה.

 

בצעו את השיר כשאתם "שוכחים" את המילים, אנחנו מבטיחים שהתחושה תהיה קצת פחות מפחידה - מיאון דה מייק
בצעו את השיר כשאתם "שוכחים" את המילים, אנחנו מבטיחים שהתחושה תהיה קצת פחות מפחידה

ביחרו נכון את המקום

כשאתם עולים על במת הקריוקי בפעם הראשונה, כדאי שלא תופיעו מול קהל שרק מחפש לצחוק על המופיעים. עדיף למצוא מועדון קריוקי עם חדרים פרטיים, בדיוק כמו אצלנו ב"מיאון דה מייק", ולהגיע בפעם הראשונה עם מספר חברים טובים, שאתם יודעים שיתמכו בכם ויעודדו אתכם, לא משנה מה תהיה רמת הביצוע שלכם.

 

עשו היכרות עם סניף מיאון דה מייק בפתח תקווה

 

סניף קריוקי של מיאון דה מייק בפתח תקווה
סניף מיאון דה מייק בפתח תקווה

מיצאו שותף לביצוע

לפני שאתם עולים לבדכם על הבמה, תוכלו לנסות לשיר בפעם הראשונה עם עוד מישהו. חפשו בין החברים שלכם מישהו שמרגיש בנוח לשיר מול קהל והציעו לו לשיר איתכם. אם תעלו עם עוד מישהו לשיר, יהיה לכם קל יותר לעמוד על הבמה וגם להישאר עליה לאורך כל זמן הביצוע. כשתסיימו את השיר, תחושת הניצחון שלכם על הפחד תהיה כל כך גדולה, שסיכוי גדול שתרצו להישאר ולבצע שיר נוסף, והפעם לבד.

 

לפני שאתם עולים לבדכם על הבמה, תוכלו לנסות לשיר בפעם הראשונה עם עוד מישהו - מיאון דה מייק
לפני שאתם עולים לבדכם על הבמה, תוכלו לנסות לשיר בפעם הראשונה עם עוד מישהו

אלכוהול

אנחנו יודעים, אלכוהול הוא לא הפתרון, אבל הוא בהחלט יכול לסייע במידה הנכונה. אל תגזימו ואל תתחילו להוריד שוט אחרי שוט (אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עומדים על הבמה וממלמלים מילים לא ברורות!), אבל כוס אחת לפני ההופעה שלכם יכולה לעזור לכם להרגיש רגועים ונינוחים יותר. אצלנו ב"מיאון דה מייק" תוכלו פשוט לבחור באחת מהחבילות השוות שלנו וליהנות גם מאוכל טוב וגם מאלכוהול משובח.

 

תפריטי מיאון דה מייק: תפריט רחובות | תפריט תל אביב ופתח תקווה

 

אלכוהול הוא לא הפתרון, אבל הוא בהחלט יכול לסייע במידה הנכונה - מיאון דה מייק
אלכוהול הוא לא הפתרון, אבל הוא בהחלט יכול לסייע במידה הנכונה

נסו ליהנות כמה שיותר

כן, נכון, זה מלחיץ, אבל נסו ליהנות מרגעי התהילה שלכם. זיכרו שאתם לא עומדים על הבמה כדי להרשים את הקהל, אלא פשוט כי זה כיף. אם אתם תצליחו ליהנות, לחייך ולנוע עם המוזיקה, גם הקהל שלכם יצליח ליהנות יחד איתכם.

 

נסו ליהנות מרגעי התהילה שלכם - מיאון דה מייק
נסו ליהנות מרגעי התהילה שלכם

מחפשים מקום לחגוג?

מלאו טופס זה ונחזור
אליכם בהקדם

אני מעוניין/ת להצטרף למועדון חברים

אנא המתן...