כפר סבא

קריוקי בכפר סבא

רשת מי און דה מייק המובילה בתחום הקריוקי, מעניקה לתושבי כפר סבא את האפשרות ליהנות מבילוי בחדרי קריוקי פרטיים הנמצאים במרחק נסיעה קצר, במיקום מרכזי ונגיש

שיגעון הקריוקי הגיע בשנים האחרונות לכל פינה בישראל וגם באזור השרון יש לו ייצוג נכבד. המאמר הבא מיועד לתושבי כפר סבא והסביבה שמחפשים אחר חדרי קריוקי מקצועיים, מאובזרים ומפנקים. הפתרון האידיאלי עבור תושבי כפר סבא נמצא במרחק נסיעה קצר, בערים תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה או רחובות. הפתרון הזה הוא חדרי הקריוקי של מיאון דה מייק, שמשנים את חוקי המשחק בתחום.

 

בואו להתרשם מהסניפים שלנו באזור כפר סבא:

סניף פתח תקווה | סניף תל אביב

 

מה תמצאו בחדרים של מיאון דה מייק?

כל אחד מהמתחמים של מיאון דה מייק שונה בפרטים הקטנים שלו, אבל הרעיון הכללי דומה ואטרקטיבי מאד. זהו מתחם המחולק לחדרים פרטיים, המתאימים ל-10 עד 40 אורחים – ומכאן שמתאפשר לתת מענה לרוב ההרכבים שנוהגים לקחת חלק בחוויית הקריוקי. כדי לספק סאונד ותמונה ברמה הגבוהה ביותר שיש, כוללים המתחמים של מיאון דה מייק מערכות העומדות בחזית הטכנולוגיה בתחום. לא תאמינו עד כמה זמרים שמוגדרים כבינוניים יישמעו היטב דרך הציוד הטכנולוגי של מתחמי מיאון דה מייק והאקוסטיקה המופתית המאפיינת את החדרים. לצד זה, יש לציין את האפליקציה הייעודית במכשירי האייפד שבחדרים, אשר מאפשרת לבחור שירים, להרכיב רשימות השמעה, לצלם תמונות ועוד.

 

החדרים של מיאון דה מייק נבדלים ביניהם לא רק בגודל ובתשתית הטכנולוגית, אלא גם בעיצוב. הרעיון המקורי כאן הוא שכל חדר מעוצב בהשראה של עיר גדולה אחרת בעולם, למשל פריז, לונדון, טוקיו ואחרות. כדי להבליט את הזמרים ולהוסיף נדבך נוסיף לחוויה, נבנתה בכל אחד מהחדרים במה מוגבהת אליה עולים האמיצים שבחבורה.

שירות כיד המלך

ערבי קריוקי עמוסים במוזיקה טובה (במיוחד על רקע המגוון העצום של מיאון דה מייק), בהרבה מאד שמח וגם בתוספות שמעבר. כדי לספק מענה שכזה, מציעים מתחמי מיאון דה מייק תפריט אוכל ושתייה איכותי, ממנו כל האורחים יכולים ליהנות במסגרת שירות החדרים הצמוד המוצע במקום. ניתן להזמין את המלצרים בקלות באמצעות האפליקציה.

 

מחפשים מקום לחגוג?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אני מעוניין/ת להצטרף למועדון חברים

אנא המתן...

בחרו חדר לצפייה
השאירו פרטים
ונחזור בהקדם
אני מעוניין/ת להצטרף למועדון חברים

אנא המתן...